Casa Das Pedras
Casa Das Pedras Monte Verde van 243 vierkante meter ligt op 25-minuten wandelafstand van het winkelcentrum Inverness Mall en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Gasten de Igreja de São Francisco de Assis 3 km verderop vinden en het centrum van Monte Verde binnen 15 minuten te voet bereiken. De 3-slaapkamer villa is binnen een 10-minuten rijafstand van Galeria Oak Plaza genesteld.
De gesitueerde in Monte Verde Casa Das Pedras heeft een badkamer, voorzien van een bidet.
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken, evenals een eetgedeelte voor self-catering. Er zijn ook een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Café Platô biedt gasten Braziliaanse gerechten en ligt in de nabijheid van de 2-badkamer woning.
- Locale bezienswaardigheiden
- Cascatinha da Pedreira931 km
- Trilha do Chapéu do Bispo1178 km
- winkelcentrum Inverness Mall1499 km
- Cascata Siriema541 km
- Batista Church1466 km
- Tree Square1478 km
- Trilha do Chapeu do Bispo1184 km
- Plato Monte Verde926 km
- Galeria Oak Plaza1496 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos125 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoeveel kost het om Casa Das Pedras te boeken?
De gemiddelde prijs in Casa Das Pedras is $219. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Das Pedras kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Das Pedras kunnen eten in Café Platô restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Das Pedras?
Casa Das Pedras beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Das Pedras mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Das Pedras verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk het winkelcentrum Inverness Mall en Galeria Oak Plaza bereiken, die respectievelijk op 25-minuten wandelafstand van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.